Mums labai svarbi tiek mūsų, tiek mūsų klientų sveikata, todėl norime jus supažindinti, kaip yra prižiūrima mūsų švenčių erdvė:

- Per dieną organizuojamos tik 2 gimtadienio šventės ir paliekamas bent 2-3 valandų tarpas, per kurį mes tvarkomes, kad užtikrintume švarą patalpose.

- Patalpose įdiegta naujausia AirCare išmanioji oro valymo sistema, kuri sunaikina 99,99% visų ore esančių bakterijų, virusų ir grybelinės kilmės sporų. Valytuvai, kuriuose įmontuota LED lempa naudoja kelių lygių valymo sistemą – pradžioje išnaikina mikrobus, o vėliau keičia molekulinę oro struktūrą. Tyrimų duomenimis, taip išnaikinama 99,9% visų ore tvyrančių virusų ir bakterijų. Tarp  daugybės patvirtintų virusų, kuriuos padeda pašalinti „AirCare“ oro valymo sistema – yra ir tokie kaip herpes virusas, hepatito A virusas, gripo virusas ir visus šiuo metu labiausiai gąsdinantis koronavirusas.

- Prieš kiekvieną šventę visi liečiami patalpos paviršiai ir žaislai yra kruopščiai dezinfekuojami. Liečiamiems paviršiams (rankenos, kranai ir pan.) naudojami įprasti dezinfektantai, žaislams naudojami vaikams skirtos, nekenksmingos dezinfekcijos priemonės, kurios sunaikina ne tik bakterijas, bet ir virusus (tame tarpe ir koronavirusus).

- Patalpos yra gerai pravedinamos, net ir veikiant Air Care oro valymo sistemai.

- Visų atėjusių žmonių prašome iš karto nusiplauti rankas.

- Prieš kiekvieną šventę papildomai apsaugai ir maloniam kvapui kaip ir iki šiol garinsime saugius natūralius ekologiškus eterinius aliejus, kurie veikia mikrobus ir virusus.

- Smėlis yra perkamas ir papildomas iš įmonės, kuri tiekia plautą ir sertifikuotą smėlį vaikų darželiams.

- Nors smėlis pagrinde yra užteršiamas šunų, kačių ir laukinčių paukščių, kurie akivaizdu, į mūsų patalpas nepakliūna smėliui vistiek yra periodiškai atliekami tyrimai, į smėlio zoną yra griežtai draudžiama įsinešti bet kokį maistą ar gėrimus (smėlio zona yra filmuojama), einant į smėlį suaugę turi vilkėti antbačius, kuriais mes pasirūpinsime.

Visomis šiomis priemonėmis sukursime saugią šventei aplinką ir padėsime mūsų žaidimų kambaryje ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išlikti sveikiems!

 .