TRUMPA ATMINTINĖ ŠVENČIANTIEMS GIMTADIENĮ


DALYVIŲ SKAIČIUS talpiname iki 30-35 žmonių kartu su vaikais. Būtinai paprašykite svečių įsimesti pakaitinę aprangą, kojines, basutes. Dažnai vaikams norisi persirengti po šventės. 
  • ATVYKIMAS atvažiuoti galima 15-20 min. iki šventės pradžios, šis laikas nėra skaičiuojamas į gimtadienio laiką. Atvykus anksčiau - mokama kaip už papildomą laiką. Papildomos 30 min. - 15 eur. Taip pat mums labai svarbi higiena, periodiškai dezinfekuojame visus žaislus, kasdien gariname antimikrobinius natūralius et. aliejus patalpų oro valymui, todėl ir jūsų prašome prisidėti - užėjus į kambarį prašome nusiplauti rankas.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA NEŠTIS MAISTĄ AR GĖRIMUS Į SMĖLIO ZONĄ. SMĖLIO ZONA YRA FILMUOJAMA IR PASTEBĖJUS PAŽEIDIMĄ JIS YRA FIKSUOJAMAS IR KLIENTO MOKAMAS SMĖLIO ZONOS DEZINFEKCIJOS MOKESTIS YRA NUO 50 IKI 200 EUR.

  • IŠVYKIMAS patalpą atlaisvinti reikėtų jau tuo metu, kai baigiasi gimtadienis, t.y. ruoštis išeiti reikėtų 10-15 min. anksčiau. Likusį maistą ar savo dekoracijas reikėtų išsivežti patiems. Taip pat išlikime atsakingi, saugokite inventorių ir mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs. 
  • PARKINGAS Navigacija atveda ne iš tos namo pusės!!! 

Perkūnkiemis yra tankus rajonas, todėl parkingui palikite 10-15 min. kadangi navigacija dažnai atveda ne iš tos namo pusės,prie šlagbaumo, o mes esame įsikūrę pirmame aukšte, vitrininiai langai. Jei nerasite vietos automobiliui -  parkinge turime 2 VIETAS. Praneškite apie tai svečiams.

Važiuojant nuo žaidimų kambario, NE Į PLOVYKLA PASUKTI, O UŽ PLOVYKLOS iš karto posūkis į dešinę, pamatysite šlagbaumą ir skambinti +37060697704 (Greta),  arba +37063687101 (Jolanta) atidarys šlagbaumą, mūsų vietos 83 ir 90.  Taip pat jei geras oras automobilį galima statyti Pavilnionių gatvė 22 RIMI parduotuvėje, ten 3 valandos parkingas nemokamas ir ateiti iki mūsų (pėsčiosimis 5-6 min.)

  • ĮRANKIAI kambaryje yra 2 atskiri stalai vaišėms, arbatinukas, cukrus ir arbata nemokamai. Tortinė, peilis tortui ir ąsotis yra. Vienkartiniais indais pasirūpinti patiems.
  • DEKORAS ant stalų bus mūsų staltiesės, palmių lapai vazose. Papildomoms dekoracijoms taikome - 8 proc. nuolaidą perkant www.partyinbox.lt
  • MUZIKA turime vaikiškų dainelių ir grotuvą, tad tuo rūpintis nereikės
  • MAISTAS maistą galite vežtis savo, tačiau bendradarbiaujame ir su partneriais, jie gamina šaltus ir saldžius užkandžius, gali atvežti ir paserviruoti maistą su savo indais, meniu galime atsiųsti jums į paštą. Alkoholio vartojimas patalpose griežtai draudžiamas.  Partnerių sąrašą rasite čia: http://www.mazakopa.lt/paslaugos/maistas/

  • ANIMATORIUS jei norite, kad šventę praskaidrintų mergina iš Havajų, o gal linksmuolė vandenyno salos gyventoja Vajana? Šiuos ir dar daugelį personažų mes galime jums pasiūlyti! Visus personažus galite matyti paspaudus čia. Animatoriaus kaina 1 val. - 60 eur. DĖMESIO, BE ATSKIRO SUSITARIMO, DRAUDŽIAMA KVIESTIS SAVO ANIMATORIUS.

Programos ir šou pasiūlymus rasite paspaudus čia. Dėl kainų teirautis žinute.

  • FOTOGRAFAS Fotografo nuotraukas galite matyti paspaudus čia. 1 val. - 55 eur.