TRUMPA ATMINTINĖ ŠVENČIANTIEMS GIMTADIENĮ


VAIKŲ SKAIČIUS gimtadienyje gali dalyvauti iki 10-13 vaikučių, būtinai paprašykite svečių įsimesti pakaitinę aprangą, kojines, basutes. Dažnai vaikams norisi persirengti po šventės.

ATVYKIMAS atvažiuoti galima 15-20 min. iki šventės pradžios, šis laikas nėra skaičiuojamas į gimtadienio laiką. Atvykus anksčiau - mokama kaip už papildomą laiką. Papildomos 30 min. - 15 eur. Taip pat mums labai svarbi higiena, periodiškai dezinfekuojame visus žaislus, kasdien gariname antimikrobinius natūralius et. aliejus patalpų oro valymui, todėl ir jūsų prašome prisidėti - užėjus į kambarį prašome nusiplauti rankas.

PARKINGAS parkingui palikite 10-15 min. kadangi navigacija dažnai atveda ne iš tos namo pusės,prie šlagbaumo, o mes esame įsikūrę pirmame aukšte, vitrininiai langai, jei nerasite skambinkite +37060697704 (Greta); +37063687101 (Jolanta). Jei nerasite vietos automobiliui -  parkinge turime 8 VIETAS. Praneškite apie tai svečiams.


VIDEO KAIP MUS RASTI: https://www.youtube.com/watch?v=lHdq9x1BvXE

IŠVYKIMAS patalpą atlaisvinti reikėtų jau tuo metu, kai baigiasi gimtadienis, t.y. ruoštis išeiti reikėtų 10-15 min. anksčiau. Likusį maistą ar savo dekoracijas reikėtų išsivežti patiems. Taip pat išlikime atsakingi, saugokite inventorių ir mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs. 

APMOKĖJIMAS už gimtadienį ir papildomas paslaugas galima atsiskaityti tik kortele.

ĮRANKIAI kambaryje yra 2 atskiri stalai vaišėms, arbatinukas, cukrus ir arbata nemokamai, kava (iš kavos kapsulių) 80 cnt/vnt. Stalo vanduo nemokamai. Tortinė, peilis tortui ir ąsotis yra. Vienkartiniais indais pasirūpinti patiems.
 
DEKORAS ant stalų bus mūsų staltiesės, palmių lapai vazose, duodame nemokamai havajietiškų sijonų ar karolių jei reikės nuotraukoms. Papildomoms dekoracijoms taikome - 8 proc. nuolaidą perkant www.partyinbox.lt

MUZIKA turime vaikiškų dainelių ir grotuvą, tad tuo rūpintis nereikės

MAISTAS maistą galite vežtis savo, tačiau bendradarbiaujame ir su partneriais, jie gamina šaltus ir saldžius užkandžius, gali atvežti ir paserviruoti maistą su savo indais, meniu galime atsiųsti jums į paštą. Alkoholio vartojimas patalpose griežtai draudžiamas. Partnerių sąrašą rasite čia: http://www.mazakopa.lt/paslaugos/maistas/

ANIMATORIUS jei norite, kad šventę praskaidrintų mergina iš Havajų, o gal linksmuolė vandenyno salos gyventoja Vajana? Šiuos ir dar daugelį personažų mes galime jums pasiūlyti! Visus personažus galite matyti paspaudus čia. Animatoriaus kaina 1 val. - 40 eur.

Programos ir šou pasiūlymus rasite paspaudus čia. Dėl kainų teirautis žinute.

FOTOGRAFĖ mūsų fotografė gali įamžinti jūsų šventės akimirkas! Dažniausiai sukoreguotų gimtadienio nuotraukyčių tėveliai laukia dvi savaites, tai yra maksimalus terminas iki kurio atiduoda visas nuotraukas, o jų būna nuo 50 iki 80 vnt. Neretušuotų nuotraukų fotografė neatiduoda.

Fotografės nuotraukas galite matyti paspaudus čia. 1 val. - 55 eur. 


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .