TRUMPA ATMINTINĖ ŠVENČIANTIEMS GIMTADIENĮ


DALYVIŲ SKAIČIUS talpiname iki 30-35 žmonių kartu su vaikais. Būtinai paprašykite svečių įsimesti pakaitinę aprangą, kojines, basutes. Dažnai vaikams norisi persirengti po šventės. 
  • ATVYKIMAS atvažiuoti galima 15-20 min. iki šventės pradžios, šis laikas nėra skaičiuojamas į gimtadienio laiką. Atvykus anksčiau - mokama kaip už papildomą laiką. Papildomos 30 min. - 15 eur. Taip pat mums labai svarbi higiena, periodiškai dezinfekuojame visus žaislus, kasdien gariname antimikrobinius natūralius et. aliejus patalpų oro valymui, todėl ir jūsų prašome prisidėti - užėjus į kambarį prašome nusiplauti rankas.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA NEŠTIS MAISTĄ AR GĖRIMUS Į SMĖLIO ZONĄ. SMĖLIO ZONA YRA FILMUOJAMA IR PASTEBĖJUS PAŽEIDIMĄ JIS YRA FIKSUOJAMAS IR KLIENTO MOKAMAS SMĖLIO ZONOS DEZINFEKCIJOS MOKESTIS YRA NUO 50 IKI 200 EUR.

  • IŠVYKIMAS patalpą atlaisvinti reikėtų jau tuo metu, kai baigiasi gimtadienis, t.y. ruoštis išeiti reikėtų 10-15 min. anksčiau. Likusį maistą ar savo dekoracijas reikėtų išsivežti patiems. Taip pat išlikime atsakingi, saugokite inventorių ir mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs. 
  • PARKINGAS Navigacija atveda ne iš tos namo pusės!!! 

Perkūnkiemis yra tankus rajonas, todėl parkingui palikite 10-15 min. kadangi navigacija dažnai atveda ne iš tos namo pusės,prie šlagbaumo, o mes esame įsikūrę pirmame aukšte, vitrininiai langai. Jei nerasite vietos automobiliui -  parkinge turime 2 VIETAS. Praneškite apie tai svečiams.

Važiuojant nuo žaidimų kambario, NE Į PLOVYKLA PASUKTI, O UŽ PLOVYKLOS iš karto posūkis į dešinę, pamatysite šlagbaumą ir skambinti +37060697704 (Greta),  arba +37063687101 (Jolanta) atidarys šlagbaumą, mūsų vietos 83 ir 90.  Taip pat jei geras oras automobilį galima statyti Pavilnionių gatvė 22 RIMI parduotuvėje, ten 3 valandos parkingas nemokamas ir ateiti iki mūsų (pėsčiosimis 5-6 min.)

  • ĮRANKIAI kambaryje yra 2 atskiri stalai vaišėms, arbatinukas, cukrus ir arbata nemokamai. Tortinė, peilis tortui ir ąsotis yra. Vienkartiniais indais pasirūpinti patiems.
  • DEKORAS ant stalų bus mūsų staltiesės, palmių lapai vazose. Papildomoms dekoracijoms taikome - 8 proc. nuolaidą perkant www.partyinbox.lt
  • MUZIKA turime vaikiškų dainelių ir grotuvą, tad tuo rūpintis nereikės
  • MAISTAS maistą galite vežtis savo, tačiau bendradarbiaujame ir su partneriais, jie gamina šaltus ir saldžius užkandžius, gali atvežti ir paserviruoti maistą su savo indais, meniu galime atsiųsti jums į paštą. Alkoholio vartojimas patalpose griežtai draudžiamas.  Partnerių sąrašą rasite čia: http://www.mazakopa.lt/paslaugos/maistas/

  • ANIMATORIUS jei norite, kad šventę praskaidrintų mergina iš Havajų, o gal linksmuolė vandenyno salos gyventoja Vajana? Šiuos ir dar daugelį personažų mes galime jums pasiūlyti! Visus personažus galite matyti paspaudus čia.  DĖMESIO, BE ATSKIRO SUSITARIMO, DRAUDŽIAMA KVIESTIS SAVO ANIMATORIUS.

Programos ir šou pasiūlymus rasite paspaudus čia. Dėl kainų teirautis žinute.