TRUMPA ATMINTINĖ ŠVENČIANTIEMS GIMTADIENĮ


VAIKŲ SKAIČIUS gimtadienyje gali dalyvauti iki 10-13 vaikučių, būtinai paprašykite svečių įsimesti pakaitinę aprangą ir basutes, nes smėlis yra drėkinamas ir dažnai po smėlio žaidimų norisi persirengti.

ATVYKIMAS atvažiuoti galima 15-20 min. iki šventės pradžios, šis laikas nėra skaičiuojamas į gimtadienio laiką.

IŠVYKIMAS patalpą atlaisvinti reikėtų jau tuo metu, kai baigiasi gimtadienis, t.y. ruoštis išeiti reikėtų 10-15 min. anksčiau. Likusį maistą ar savo dekoracijas reikėtų išsivežti patiems.

APMOKĖJIMAS už gimtadienį ir papildomas paslaugas galima atsiskaityti tik kortele.

ĮRANKIAI kambaryje yra 2 atskiri stalai vaišėms, arbatinukas, cukrus ir arbata nemokamai, kava (iš kavos kapsulių) 80 cnt/vnt. Stalo vanduo nemokamai. Tortinė, peilis tortui ir ąsotis yra. Vienkartiniais indais pasirūpinti patiems.
 
DEKORAS ant stalų bus mūsų staltiesės, palmių lapai vazose, duodame nemokamai havajietiškų sijonų ar karolių jei reikės nuotraukoms. Papildomoms dekoracijoms taikome - 8 proc. nuolaidą perkant www.partyinbox.lt

MUZIKA turime vaikiškų dainelių ir grotuvą, tad tuo rūpintis nereikės

PARKINGAS parkingui palikite 10-15 min. kadangi navigacija dažnai atveda ne iš tos namo pusės,prie šlagbaumo, o mes esame įsikūrę pirmame aukšte, vitrininiai langai, parašyta Kuria Vaikai (darbo dienomis vedame lavinamuosius užsiėmimus vaikučiams), jei nerasite skambinkite +37060697704 (Greta); +37063687101 (Jolanta). Jei nerasite vietos automobiliui - požeminiame parkinge turime 5 VIETAS.

VIDEO KAIP MUS RASTI: https://www.youtube.com/watch?v=lHdq9x1BvXE

MAISTAS maistą galite vežtis savo, tačiau bendradarbiaujame ir su partneriais, jie gamina šaltus ir saldžius užkandžius, gali atvežti ir paserviruoti maistą su savo indais, meniu galime atsiųsti jums į paštą. Alkoholio vartojimas patalpose griežtai draudžiamas.

ANIMATORIUS jei norite, kad šventę praskaidrintų mergina iš Havajų, o gal linksmuolė vandenyno salos gyventoja Vajana? Šiuos ir dar daugelį personažų mes galime jums pasiūlyti! Visus personažus galite matyti paspaudus čia. Animatoriaus kaina 1 val. - 40 eur.

Programos ir šou pasiūlymus rasite paspaudus čia. Dėl kainų teirautis žinute.

FOTOGRAFĖ mūsų fotografė gali įamžinti jūsų šventės akimirkas! Dažniausiai sukoreguotų gimtadienio nuotraukyčių tėveliai laukia dvi savaites, tai yra maksimalus terminas iki kurio atiduoda visas nuotraukas, o jų būna nuo 50 iki 80 vnt. Neretušuotų nuotraukų fotografė neatiduoda.

Fotografės nuotraukas galite matyti paspaudus čia. 1 val. - 55 eur. 


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .