Žaidimų kambario Maža Kopa švenčių organizavimo taisyklės

 • Būnant žaidimų kambaryje Maža Kopa už vaikučių saugumą visiškai atsako jų tėveliai, įstatyminiai atstovai, kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas arba šventės užsakovas, jei vaikas yra paliekamas jo priežiūroje
 • Mums labai svarbi higiena, periodiškai dezinfekuojame visus žaislus, kasdien gariname antimikrobinius natūralius et. aliejus patalpų oro valymui, todėl ir jūsų prašome prisidėti - užėjus į kambarį prašome nusiplauti rankas.
 • Mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs. Kamuoliukai turi likti kamuoliukų baseine. Po gimtadienio palikite šventės vietą tokią, kokią ją radote.
 • Žaidimų kambaryje Maža Kopa tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Tėvai einant į smėlio zoną turi būti su antbačiais (juos duosime jums), vaikučiai gali būti be jų, su kojinėmis arba basi.
 • Maistas ir gėrimai vartojami TIK erdvėje be smėlio.  Dėl saugumo ir higienos griežtai draudžiama maistą neštis į smėlio zoną. Administracija pasilieka teisę taikyti papildomą 50€ - 200€ švaros ir dezinfekavimo mokestį, jei smėlio erdvėje bus rasta maisto ar gėrimų likučių.
 • Smėlio zona šventės metu yra stebima vaizdo kamera.
 • Žaidimų aikštelė – laipynės skirtos tik vaikams iki 12 metų.
 • Draudžiama klijuoti lipdukus, lipnias juostas ar kita dekoracijas ant sienų, baldų ar kito inventoriaus.
 • Žaidimų kambarį po šventės prašome atlaisvinti sutartu laiku. 
 • Žaidimų kambaryje Maža Kopa alkoholinių gėrimų vartojimas draudžiamas.
 • Žaidimų kambaryje Maža Kopa  draudžiama naudoti konfeti, pinatas, muilo burbulus.
 • Šventės užsakovai, jei vaikai palikti jų priežiūroje, arba už vaiką atsakingi asmenys privalo žinoti ir informuoti apie tai jų priežiūroje esančius vaikus, kad jie turi tausoti Žaidimų kambario inventorių, saugotis, kad nepadarytų žalos sau ir kitiems Žaidimų kambaryje esantiems vaikams. Už vaiką atsakingas asmuo pilnai atsako už jo palikto Žaidimų kambaryje vaiko sugadintą įrangą ir inventorių, taip pat turtinę ir neturtinę žalą, padarytą tretiesiems asmenims
 • Žaidimų kambarys MAŽA KOPA suteikia lankytojams galimybę pasinaudoti vaikų Žaidimų kambario nuomos paslauga, tačiau neatsako už šios paslaugos įtaką konkretaus vaiko sveikatai, taip pat negarantuoja jos teigiamo poveikio. Už vaiką atsakingas asmuo, prieš būdamas kartu ar palikdamas vaiką Žaidimų kambaryje, privalo įsitikinti, kad vaiko sveikatos būklė jam leidžia būti Žaidimų kambaryje bei žaisti jame kartu su kitais vaikais. Ši paslauga, atsižvelgiant į konkretaus vaiko sveikatos būklę, gali turėti neigiamos įtakos vaiko sveikatai, todėl už vaiką atsakingas asmuo, būdamas kartu ar palikdamas vaiką Žaidimų kambaryje, privalo būti atsargus ir rūpestingas, atidžiai įvertinti vaiko psichologinę ir fizinę sveikatos būklę. Neigiamos pasekmės, susijusios su šios pareigos nevykdymu, tenka už vaiką atsakingam asmeniui, buvusiam kartu ar palikusiam savo vaiką Žaidimų kambaryje. Žaidimų kambarys Maža Kopa neatlygina vaikui padarytos turtinės ar neturtinės žalos, išskyrus atvejus, kai ši žala buvo padaryta dėl žaidimų kambario Maža Kopa ar jo darbuotojų tyčios arba didelio neatsargumo.

Už tyčinį žaidimų kambario Maža Kopa turto sugadinimą, žalos padarymą visiškai atsako vaiko tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas. Žaidimų kambario Maža Kopa administracija už tyčinį žaidimų kambario Maža Kopa turto sugadinimą, įvertinusi padarytą žalą, gali paprašyti kompensacijos.

 .